קניית קלאב קאר – מה הכי חשוב לדעת לפני שרוכשים קלאב קאר!

קניית קלאב קאר – מה הכי חשוב לדעת לפני שרוכשים קלאב קאר!

רכישה של רכב תפעולי היא לא רכישה שיש לבצע אותה בקלילות אלא בקפידה ועם ליווי מקצועי מתאים. זהו למעשה רכב המעניק מענה נוח וקליל למקומות בהם יש צורך בכלי רכב שאינו גדול מדי ומאפשר ניוד קל ובטוח ואפשר לראות אותו בבתי חולים, בתי מלון, מפעלים גדולים ועוד. יחד עם זאת, חשוב לזכור שעדיין מדובר ברכב ולכן הרכישה שלו חייבת להיעשות כראוי. הנה כל הדגשים שאתם צריכים לדעת לפני שאתם רוכשים רכב תפעולי.

איפה כדאי לקנות קלאב קאר

רכישה של קלאב קאר אפשר לרכוש גם חדש וגם יד שניה. כאשר אתם רוכשים רכב זה מיד שניה הוא לא שונה מכל רכישה אחרת של רכב ולכן חשוב שתעשו זאת בקפידה, עם בדיקות מאד ספציפיות ותוודאו שהוא אכן מתאים לכם ותקין. ההמלצה היא לרכוש רכב חדש מסוכנות רכב מקצועית המבצעת את כל הפרוצדורה. חברה מקצועית תבצע עבורכם את הבדיקות הדרישות המרכזיות, ביניהן:
 • מצב הסוללה – זהו מרכיב חשוב של רכבי קלאב קאר וחשוב לבדוק את הסוללה שאין בה נזק, קורוזיה והיא נטענת במלואה כראוי. כמו כן, חשוב לבדוק את המתח ואת האמפר של הסוללה. אם הסוללה תהיה חלשה היא תביא לביצועים חלשים.
 • האיכות של הצמיגים – חשוב לשים לב אל איכות הצמיגים של הרכב. על הצמיגים להיות עם עומק דריכה ואין סיבה שיהיו עליהם סדקים או נזקים. יש לבדוק את לחץ האוויר ולוודא שהוא בטווח המתאים.
בזמן שאתם מחפשים רכב קלאב קאר למכירה חשוב להכיר לפני תחילת התהליך את כל הפרמטרים החשובים ביותר שעליכם לבצע. חלק מהפרמטרים הללו הם גם כמובן הבדיקות החשובות האלו שמביאות עמן תובנות לאיכות התפעולית של הרכב.

מה היתרונות של קלאב קאר

רכב זה הוא רכב תפעולי איכותי ואמין ויש בו מגוון של יתרונות למגזרים השונים:
 • יכולת הסתגלות גבוהה
 • ביצועים טכניים מצוינים
 • הנעה חשמלית יעילה
 • בטיחות גבוהה
 • התאמה אישית
 • טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת
 • עלויות תפעול ותחזוקה שהינן נמוכות
 • פתרון תחבורה ידידותית לסביבה
 • רכב שקט וקל
 • נוחות ארגונומית
בזכות היתרונות הללו רכב קל ונוח זה הביא למהפכה משמעותית בעולמות הרכב התפעולי. התאמה אישית, ביצועים גבוהים, נוחות ובטיחות גבוהה. יחד עם זאת חשוב להקפיד ולבדוק את הרכב כראוי לפני הרכישה על מנת שאפשר יהיה ליהנות מהיתרונות שלו.

מה החסרונות של קלאב קאר

כמו לכל רכב, גם לרכבים שהינם מועמדים לתהליך מכירת קלאב קאר יש את החסרונות שלהם. לרוב, החסרונות מתמקדים בבעיות עם המצמד, סוללה שמסתיימת במהירות ומקצרת את הנסיעה משמעותית ועלות שנחשבת יחסית ליקרה. אך כאשר החסרונות אינם עולים על היתרונות ללא ספק יש לכם מוצר מנצח שמביא לאיכות חיים טובה יותר במגוון של מגזרים ותעשיות.

מה העלויות של קלאב קאר

לכל רכב תפעולי יש את היכולת לקבל שדרוגים ואלמנטים בתוספות תשלום ללא קשר לתשלומים הרגיל שמשלמים ברכישת הרכב. התוספות הן לרוב כיסוי לחור, גג מוארך, ספסל אחורי ועוד. העלויות לתוספות נעות בין 1500 ₪ ל2,500 ₪ כאשר תלוי באילו יצרנים ודגמים מדובר מבחינת התוספות. המחיר הממוצע של הרכבים הללו הם 35,000 ₪ וחשוב כמובן לרכוש את הרכב מסוכנות פורמלית ומוסמכת לטיפול בו, לבדיקה שלו ולתחזוקת הרכב. "זום טרקטורונים ואופנועים" סוכנות פולריס היא מהסוכנויות המובילות בישראל ומנוהלת על ידי דוד טולדנו ולצוות המיומן בסוכנות ניסיון של 25 שנים. הסוכנות מעניקה שירות למגוון לקוחות מרוצים ברחבי הארץ באדיבות ובסבלנות לצד מקצועיות ברמה גבוהה. היכנסו כבר עכשיו אל עמוד 'צור קשר' ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.
וואטסאפ
יש לך שאלה?
Scan the code
זום טרקטורונים
היי,
נשמח לשוחח בוואטסאפ