באיזה פולריס רינג'ר דיזל כדאי לנו לבחור?

באיזה פולריס רינג'ר דיזל כדאי לנו לבחור?

פולריס ריינג'ר הוא למעשה טרקטור משא קשוח חזק ועמיד. מדובר על כלי אמין שמביא לחיסכון בדלק ובעל אמינות גבוהה ויוצאת דופן. זהו סוס עבודה איכותי שעובד במהירות מקסימלית של 65 קמ"ש. כאשר אתם מחפשים לרכוש או לשכור פולריס חשוב שתעשו זאת באמצעות סוכנות פורמלית ומוסמכת לכך. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת לגבי בחירת פולריס ריינג'ר דיזל מתאים.

איפה כדאי לשכור פולריס רינג'ר דיזל

אם הגעתם לרגע בו אתם מחפשים להתחדש בפולריס רינג'ר ללא ספק זהו רגע מרגש. מדובר באחת הרכישות או ההשכרות היותר משמעותיות שתעשו. השכרת פולריס רינג'ר דיזל כפי שכבר צוין חשוב שתשכרו אך ורק בסוכנות המתמחה בתחום זה. היתרון בלשכור פולריס רינג'ר דיזל בסוכנות למעשה מביא מעטפת שלמה של אנשי מקצוע המלווים בתחום מתחילת הדרך כאשר זה כולל התאמה אישית, הכוונה, הנחייה, הדרכה וכמובן גם בדיקות טרקטור המשא לפני ההשכרה במוסך מורשה לכך. כאשר אתם בידיים הטובות ביותר גם הבחירה בפולריס המתאים בהחלט תגיע.

מה היתרונות של פולריס רינג'ר דיזל

כמו לכל כלי רכב, לפולריס רינג'ר דיזל יתרונות רבים, הנה מספר יתרונות מרכזיים שכדאי להכיר:
  • ביצועים איכותיים וגבוהים של המנוע – לפולריס ריינג'ר 1000 אם תבחרו בו חשוב שתדעו שיש לו תיבת הילוכים של 5 הילוכים, מנוע בגודל של 999 סמ"ק ו68 כ"ס. לפולריס זה מערכת הנעה לכל גלגל ואפשר לבחור הנעה דו גלגלית שפותחת גם דיפרנציאל אחורי ומאפשרת לשמור על הרכב מפני פגיעות בשדות ובדשא.
  • התמודדות שטח גבוהה – כל דגמי קניית פולריס רינג'ר דיזל שתמצאו יודעים להתמודד עם תנאי שטח עם מערכת בלמים ומתלים איכותית וחדשנית המספקת בלימת זעזועים טובה וגמישות.
  • בלמים הידראוליים – לכלי זה בלמי דיסק הידראוליים להם בוכנות כפולות והוא אינו מתקשה בבלימה מהירה בזמן גרירה או נשיאה של משקלים כבדים.
  • יעילות ונוחות – לא מדובר ברכב שהמושבים בו מפנקים או הגג הוא חלק בלתי נפרד מהסטנדרט. יחד עם זאת חשוב לדעת שהנוחות הגבוהה בפולריס ריינג'ר דיזל מגיעה עם אחסון חכם של מושב נוסעים שמתקפל, ארגז אחורי ומתקני כוסות. תא הכפפות מאד מרווח וישנם גם שטחי אחסון נוספים המסתכמים בנפח אחסון של 70 ליטר.
  • גרירה – רכב זה מאפשר נשיאה של עד 453 ק"ג וגרירה של עד 1134 ק"ג.
  • חדשנות – תא הנוסעים מגיע עם עמדה לטעינת הסוללה, הרבה מעבר לכך אין אלקטרוניקה נוספת ברכב. היתרון של חיבור הסוללה הוא שאפשר להתחיל לצאת באופן מיידי.

מה החסרונות של פולריס רינג'ר דיזל

בכל מה שקשור לחשמל לרכב אין הרבה אפקטיביות. אך ככל הנראה זהו החיסרון היחיד שלו. מעבר לכך הוא מכיל מושבים נוחים, אחסון ברמה גבוהה שמתעלה על כל חיסרון אפשרי ויש אפשרות גם להוסיף לו מוצרים נלווים וחבילות שונות לשדרוגים.

מה העלויות של פולריס רינג'ר דיזל

העלויות יכולות להתחיל מ81,900 ₪ לערך ועד ל89,900 ₪ כאשר ההבדלים באים לידי ביטוי בכוח סוס. המחירים הם כולל מע"מ ויכולים גם להשתנות מתקופה לתקופה וחשוב לזכור זאת. המחירים הם לגבי כלים חדשים, אם אתם מחפשים פולריס יד שניה אז יכול להיות שתמצאו מחירים זולים יותר. יחד עם זאת, לא בטוח שכדאי לכם לרכוש יד שניה וחשוב להתייעץ עם הסוכנות הרשמית שממנה אתם רוכשים את כלי הרכב. "זום טרקטורונים ואופנועים" סוכנות פולריס היא סוכנות מובילה בישראל המנוהלת בתור עסק שהינו משפחתי ועם וותק של 25 שנים. הסוכנות מעניקה שירות אדיב וסבלני לצד מקצועיות גבוהה לאלפי לקוחות. צרו קשר כבר עכשיו.
וואטסאפ
יש לך שאלה?
Scan the code
זום טרקטורונים
היי,
נשמח לשוחח בוואטסאפ