באיזה טרקטור משא כדאי לנו לבחור?

באיזה טרקטור משא כדאי לנו לבחור?

באיזה טרקטור משא כדאי לנו לבחור?

באיזה טרקטור משא כדאי לנו לבחור?

טרקטור משא הוא אחד מכלי הרכב והעבודה השימושיים ביותר במגוון רחב של תחומים. עושים בו מגוון שימושים ובמגוון תעשיות, החל מתעשיית החקלאות, דרך ענף הבידור, ענף הבניה, ענף התיירות ובבתי עסק רבים אחרים.

כך למשל: ניתן לראות טרקטור משא כמעין רכב עבודה של אנשי התחזוקה והגינון של כל עירייה כשהם עובדים בפארקים המקומיים, רכב זה משמש גם חקלאיים לשינוע ציוד וכלים או איסוף סחורות וארגזים ועוד.

אצלנו בזום טרקטורונים ואופנועים תוכלו למצוא מגוון טרקטורי משא שיכולים להתאים לשימוש וצרכים שונים, חלקם מיועדים לרכישה ואחרים להשכרה. זקוקים לפרטים נוספים או התייעצות לגבי סוג הטרקטור המתאים לצרכים שלכם? צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

איפה כדאי לשכור טרקטור משא?

בין אם אתם לקנות טרקטור משא או שירותי השכרת טרקטור משא אתם צריכים להתאים את סוג הטרקטור לצרכים הספציפיים שלכם. כך למשל שטח הקיבולת והמשקל שהוא יכול לשאת, שטח האחסון, סידורי הישיבה, סוג ועוצמת המנוע, סוג הגלגלים והמשטח שהוא יוכל לנסוע עליו ועוד.

אלה עשויים להשתנות בין שימוש אחד לאחר ולכן חשוב יהיה לפנות אל אנשי מקצוע המבינים היטב בתחום שיוכלו לייעץ ולספק לכם את כלי הרכב המתאים לכם ביותר.

אנו בזום טרקטורונים מספקים שירותי ייעוץ בנושא, כולל שירותי בדיקה לרכבים לפני רכישה וכן מוכרים/משכירים טרקטורי משא לצרכים שונים.

מה היתרונות של טרקטור משא?

  • מתאים למגוון צרכים – רכישה או השכרת טרקטורי משא יאפשרו לכם ליהנות מהשימוש בכלי הרכב הנהדרים הללו למגוון צרכים, החל מחיבור לעגלה ושינוע מטענים וסחורות, דרך חיבור לקרונות עם מושבים והסעת תיירים בטיולים וסיורים שונים, ועד לשינוע ציוד וכלים במסגרת עבודת גינון או חקלאות.
  • סוגים שונים של רכבים – המתאימים לצרכים שונים. סוגי גלגלים שיכולים להתאים למשטחים שונים. סוגי מנוע וכוח סוס משתנה בהתאם לצרכים שלכם. גם שטח הקיבולת ואפשרויות השינוע והחיבור לעגלות חיצוניות עם כושר גרירה משתנה עשויים להתאים לצרכים שונים. לא מדובר בכלי רכב מקובע לשימוש ספציפי.
  • רכב שיכול לעבוד גם בתנאי מזג אוויר קשים ועל משטחים מאתגרים כמו שלג או בוץ.

מה החסרונות של טרקטור משא?

לטרקטורי משא, כמו לכל כלי רכב, יש גם כמה חסרונות. ראשית הם יכילו בדרך כלל 2 מושבים בלבד: לנהג ולמי שיושב לידו.

כך שאם תרצו להשתמש בהם לצורך סיורים וטיולים תצטרכו לחבר אותם אל קרונות ייעודיים באמצעות וו גרירה. חיסרון נוסף הוא שבפני עצמו, ללא נגרר, כמות המקום בו היא מוגבלת למדיי ולרוב לא תספיק לכל הציוד והכלים שלכם, אלא אם כן מדובר בכמה כלים קטנים.

מה העלויות של טרקטור משא?

קניית טרקטור משא תוביל מיד לשאלה – מה המחיר שלו? ובכן המחיר עשוי להשתנות בין טרקטור אחד לאחר בהתאם למגוון רחב של פרמטרים ולכן לא ניתן לנקוב בסכום מדויק.

צריך לבדוק לעומק את הצרכים שלכם וסוג הרכב המתאים לכם ביותר, הן מבחינת כוח סוס וסוג המנוע, הן מבחינת שטח הקיבולת וגודל הרכב, יכולת הגרירה שלו ועוד. מה שמוביל אותנו לשאלה: איך נבחר טרקטור משא מתאים?

איך לבחור טרקטור משא המתאים לנו ביותר?

לצורך בחירת טרקטור משא המתאים לנו ביותר נרצה לבדוק את דרישות השטח שלנו תחילה.

כלומר האם הרכב צריך לנסוע על משטח חלק, משטח גס (כלומר סלעים, אבנים ומכשולים אחרים), שלג, בוץ או אפילו מעברים עם מים כמו שלוליות וכד'.

בכל הנוגע לקיבולת וכושר גרירה נרצה לאפיין את צרכינו בהתאם – האם הטרקטור אמור לשמש להובלות קלות יחסית של כלים וציוד קטן או למשאות כבדים יותר? לבסוף כדאי יהיה לקחת בחשבון את גודל וסוג המנוע שגם כן עשויים להשפיע על יעילות צריכת הדלק, על הובלת המסעות ושינוע משקלים כבדים יותר ועוד.

לא בטוחים במה לבחור? הצוות המקצועי שלנו בזום טרקטורונים ישמח לעמוד לשירותכם. צרו קשר באתר, בוואטסאפ או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

וואטסאפ
יש לך שאלה?
Scan the code
זום טרקטורונים
היי,
נשמח לשוחח בוואטסאפ