טיול בדיונות של צאלים

טיול בדיונות של צאלים

כפי שכולם כבר יודעים, זום טרקטורונים מרבה לעשות טיולים מפנקים עבור מועדון הלקוחות ,אז מה יותר כיף מלהתחיל טיול מאתגר בדיונות ולסיים את היום עם ארוחת צהריים מפנקת במיוחד?

 אז הזמנו את מועדון הלקוחות שלנו ונפגשנו בנקודת יציאה בחניון הצמוד לגבעת האירוסים, החברה כבר נעמדו בצוותים ומעלים זיכרונות חווייתיים, הרי כולנו כבר מכירים מטיולים קודמים.

וידאנו שהכלים מוכנים לתזוזה וכמובן לא נשכח את הציוד לעזרה ראשונה, אל תשכחו בטיחות לפני הכל זה פשוט חובה!

 על המסלול התכנסנו על מנת לבצע תדריך כמו כל פעם מחדש על הוראות הבטיחות ולאחל לכולם הנאה והצלחה.
יצאנו לדרך!
 

זום טרקטורונים בטיול בדיונות של צאלים!

נקודה ראשונה: התצפית של תלמי יוסף

איך לא נתחיל בתצפית של תלמי יוסף נקרא על שמו של יוסף ויץ, המושב נמצא בחבל שלום שבצפון לנגב, מצפון לחולות חלוצה , הנקודה מאפשרת תצפית על מאגר הילל ומשולש הגבולות ישראל רצועת עזרה מצריים.

הקרקע יציבה, חלקה ומאפשרת נסיעה מהירה וחלקה לאורך עשרות ק"מ וכל זאת בהתאם להנחיות מדריך, העלנו הילוך והגענו  לעבדת, העיר העתיקה, עבדת היא העיר המרכזית על ציר המסחר הנבטי שבין פטרה לנמל עזה המכונה דרך הבשמים.

עבדת קיבלה את שמה משמו של המלך עבדת, המלך הנבטי היחיד אשר זכה להיחשב לאל לאחר מותו, ולפי אורניוס הוא אף נקבר בעיר. שלושה ממלכי הנבטים כונו עבדת ולא ברור על שם איזה מהם קרויה העיר.

כנראה שהכוונה היא לעבדת השני (62-60 לפנה"ס) שעליו אין כל מידע, אך בימיו זכתה העיר לתנופת פיתוח. 

 
 
מבצע חליפת סערה, משלוח חינם - 389 ש"ח

אחרי שקצת עברנו על ההיסטוריה של העיר, חשבנו כמה חשוב ליצור זיכרונות וחוויות ועצרנו לתמונה קבוצתית וניצלנו את הזמן המדויק להפסקת קפה והחלפת גלגל באחד הכלים.

השעה 13:30, כולנו עומדים לפי לוח הזמנים ומבינים שעוד שעה וחצי מסתיים הטיול הסופר מהנה שיצרנו, מועדון הלקוחות מקצוען ומנוסה והדרך עוברת בצורה חלקה ורציפה עד לדיונה הגדולה של הדקל שלגמרי מספק את האתגר של סיום הטיול.

המשכנו בנסיעה קצרצרה והגענו לנקודת הסיום, שם כבר חיכה לכולנו ארוחת צהריים סופר מפנקת.

עייפים, אך מרוצים!

 
וואטסאפ
יש לך שאלה?
Scan the code
זום טרקטורונים
היי,
נשמח לשוחח בוואטסאפ