התקנת ווי גרירה לרכבים

וו גרירה לרכב מחבר בין הרכב ובין הנגרר והוא חיוני עבור רכבים מסחריים ופרטיים שמעוניינים לגרור עגלה. את וויי הגרירה אפשר להתקין במרבית סוגי הרכבים, כאשר לא ניתן להרכיבם ברכבים היברידים. במידה שלא מותקן ברכב וו גרירה, יש להתקינו, שכן בלעדיו לא ניתן לבצע את הגרירה. על וו הגרירה לעמוד בכל התקנים, כאשר ישנם סוגים שונים של ווים. בין הווים השונים ניתן למצוא למשל: ווים קבועים, ווים נשלפים, סט של וויי גרירה ותפוח גרירה. 

חשוב מאוד להתאים את וו הגרירה למטרות של הנהג. כדי להתאים את וו הגרירה יש לבדוק מהו המשקל שברצונו של הלקוח לגרור, בצורה זו ניתן לבחור בוו הגרירה המתאים ולשמור על הביטחון בכביש. חשוב מאוד לוודא שמתקין וו הגרירה מנוסה בתחום ומחזיק באישור ייצור מוצרי תעבורה. לאחר ההתקנה חשוב לוודא שאורות הרכב ושקע החשמל עובדים.

איך לבחור וו גרירה? פרמטרים בהם יש להתחשב כאשר בוחרים וו גרירה

חשוב מאוד לבחור את וו הגרירה בצורה נכונה, הזכרנו מקודם שיש להתחשב במשקל שהלקוח מעוניין לגרור. פרמטר זה הינו חלק מקריטריונים שונים בהם יש להתחשב.

 נוסף על בחינת משקלו של הנגרר, יש לוודא שאופן ההתקנה של וו הגרירה נעשה בהתאם להוראות של היצרן. אופן ההתקנה משתנה בין וו גרירה אחד לאחר וחשוב שהמתקין יקפיד לבצע את העבודה בהתאם להוראות המדויקות שניתנו על ידי היצרן כדי לשמור על הבטיחות.

 גורם נוסף בו יש להתחשב הוא ההשפעה של וו הגרירה על הרכב. התקנת הוו גורמת לרכב להיות יותר ארוך, גם אם הוא מוסיף מספר סנטימטרים בלבד, יש להתחשב בכך, בעיקר אם בעל הרכב מתגורר בעיר מרכזית וצפופה בה קשה למצוא חניה. יחד עם זאת, ניתן לפתור את הבעיה על ידי רכישת וו סמוי שניתן לשלוף, כך שבזמן שבו לא מחובר לרכב נגרר, יהיה ניתן להכניס את הוו.

גורמים נוספים בהם יש להתחשב הם: החיבור למערכת החשמל וצריכת הדלק. יש לוודא שהוו מגיע עם חיבור למערכת החשמל, בצורה זו יהיה לנגרר איתות וכן אורות אזהרה בעת נהיגה בערב. בנוגע לצריכת הדלק – יש לזכור שהחיבור של הוו ובנוסף לו הנגרר מעלים את כמות הצריכה של הדלק.

מעוניינים להתקין וו גרירה איכותי ובטוח לרכב שלכם? פנו אלינו – זום טרקטורונים ואופנועים

במידה שאתם מעוניינים להתקין וו גרירה לרכב, אתם מוזמנים לפנות אל הסוכנות שלנו – "זום טרקטורונים ואופנועים". הסוכנות שלנו פועלת מזה שנים רבות ואנו מוכרים אופנועים וטרקטורונים ומספקים שירותי מוסך מורשה ושירותים נוספים.

 במהלך שנות עבודתנו סיפקנו שירותים לאלפי לקוחות בעלי צרכים שונים. נוסף על כך, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו חנות מקוונת בה ניתן למצוא מוצרים מקוריים מגוונים באיכות גבוהה ובמחירים משתלמים.

אם אתם מעוניינים לקבל מאתנו שירות ולהתקין לרכבכם וו גרירה איכותי ובטוח שעונה על הצרכים שלכם, אתם מוזמנים ליצור קשר דרך הטלפון, המייל או למלא את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם. כמו כן, אתם מוזמנים לבקר אותנו. אנו נמצאים בכתובת: נחלים דן 1 במושב נחלים. נשמח לסייע לכם בכל הדרוש!

להזמנת ווי גרירה נא למלא את הפרטים:

Recommended Posts