בדיקת טרקטורון ורייזר לפני קנייה

בדיקת טרקטורון ורייזר לפני קנייה

אם אתם מעוניינים לרכוש טרקטורון, חשוב שתדעו שעלות הרכישה והאחזקה של טרקטורון אינה נמוכה, אך במידה שתבצעו רכישה טובה, תוכלו לחסוך בהוצאות.

במאמר זה נסקור את נושא בדיקת טרקטורונים לפני קנייה.

אם אתם מעוניינים לרכוש טרקטורון, חשוב שתדעו שעלות הרכישה והאחזקה של טרקטורון אינה נמוכה, אך במידה שתבצעו רכישה טובה, תוכלו לחסוך בהוצאות. 

כדי לבצע רכישה משתלמת יש להתחשב בקריטריונים שונים, לפניכם מספר קריטריונים בהם יש להתחשב כאשר רוכשים טרקטורון, במסגרת בדיקת טרקטורונים לפני קנייה.

בדיקת רכבי שטח לפני קנייה – הקריטריונים

1. התאמה לצרכים – חשוב מאוד להתאים את הרכב לצרכים שלכם ולמאפיינים שלכם. חשוב לרכוש טרקטורון שמתאים למטרה שלכם, לוותק שלכם ברכיבה בטרקטורונים וכן לתקציב שעומד ברשותכם. ישנם טרקטורוני פנאי שמתאימים בין היתר לטיולי טבע ועבודה וישנם טרקטורוני ספורט שמיועדים לרכיבה מהירה. כמו כן, יש להכיר את הדגמים של הטרקטורונים ואת המאפיינים שלהם. יש לציין שטרקטורון עם כוח סוס גדול ונפח מנוע גדול מתאים רק לאנשים שצברו ניסיון ברכיבה ויכולים לשלוט בו.

2. חדש או ישן – רכישה של טרקטורון משומש עשויה להיות בעייתית משום שלא תמיד ניתן לדעת מהו המצב של הרכב. בניגוד לכך, רכישה של טרקטורון חדש תאפשר לכם להפחית את הסיכונים ולדעת היטב מהו מצבו ומהם יכולותיו של הרכב.

3. עלויות נוספות – בנוסף למחירו של הטרקטורון עצמו, כשמבצעים בדיקת רכבי שטח לפני קנייה – יש לכלול בתשלום הוצאות אחזקה והוצאות על שיפורים. בין ההוצאות השונות יש לציין: תיקונים, ביטוחים, דלק, ציוד בטיחות, וו גרירה ועגלת גרירה.

בדיקת טרקטורון ורייזר לפני קנייה

בדיקות טרם רכישה

רוצים לבצע בדיקת רייזר לפני רכישה? מצוין!

לפני שבוחרים את הטרקטורון או הרייזר יש לערוך בדיקות שונות, גם אם הטרקטורון שרוכשים חדש לגמרי.

כדי לוודא שהטרקטורון אמין, יש לבצע את הפעולות הבאות:

 1. לבדוק אילו טיפולים שנתיים הרכב צריך לעבור
 2. לבדוק על אילו חלפים היצרן אינו נותן אחריות
 3. לבדוק מהו טווח המחירים של הטרקטורון בשוק
 4. לבדוק מהי תקופת האחריות שניתנת על הרכב, על מה האחריות חלה והאם נותן האחריות הינו יבואן מורשה

כמו כן, כשמדובר על בדיקת טרקטורונים לפני קנייה – אחד הדברים החשובים היא נסיעת המבחן. כל החברות מאפשרות ללקוחותיהן לבצע את נסיעת המבחן.

המטרה של הנסיעה היא למנוע מצב שבו תתבצע רכישה שגויה שתוביל לתחושת תסכול.

במידה שהטרקטורון משומש, יש לבצע בדיקות נוספות:

 1. יש לבצע בדיקת רכבי שטח לפני קנייה את הרכב במוסך מורשה
 2. יש לבדוק מהן ההוצאות הנלוות והעתידיות
 3. יש לוודא שהרכב רשום על שם המוכר. חשוב לבדוק את תעודת הזהות ולוודא שהיא של המוכר ושהמספר של המנוע והשלדה שרשומים ברישיון חרוטים על הרכב
 4. יש לבדוק שאין הגבלות או שעבודים על הטרקטורון
 5. יש לבחון את שעות המנוע בהשוואה לזמן שבו השתמשו ברכב
 6. יש לבצע בדיקה מכנית
 7. יש לבחון את המראה של הרכב ולוודא שהוא נראה מתוחזק, הדבר יכול להעיד בין היתר על מצבו של המנוע. חשוב לבדוק את הג'אנטים והידיות ולוודא שאין בהם שפשופים, לבדוק את החיבורים ולוודא שהם תקינים, לבדוק האם יש מעיכות ושריטות, לבחון את מצב הפלסטיק ואת הצמיגים, הברקסים והמצב החשמלי. 

בנוסף, יש לבדוק את הציר האחורי שאמור להיות ישר, את מערכת הקירור, את פילטר האוויר, את ברגי המנוע, את ההתנעה ולוודא שמפלס מדיד השמן תקין ושהמנוע אינו מרעיש, אינו מעשן ופועל באופן חלק. בהמשך, על הרכב להיבדק על ידי בעל מקצוע.

במידה שאתם מעוניינים לרכוש טרקטורון איכותי, אתם מוזמנים לפנות אל הסוכנות שלנו – "זום טרקטורונים ואופנועים" ולקבל שירות מקצועי ואמין לכל אורך הדרך.

וואטסאפ
יש לך שאלה?
Scan the code
זום טרקטורונים
היי,
נשמח לשוחח בוואטסאפ